Movies
Ratings
335
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 5.0
BabeRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
A Most Violent YearRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0