Titles you rated
- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Well-Intended LoveRated ★ 2.5- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
So Not Worth ItRated ★ 1.0
Black DogRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5