Titles you rated
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.5