Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5