Movies
Ratings
166
Rush HourRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5