Titles you rated
White House DownRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 1.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 1.0
Police Story 2Rated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 1.0
Wheels on MealsRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0