Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0