Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0