Movies
Ratings
864
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0