Series
Ratings
13
Slayers Evolution-RRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0