Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0