Titles you rated
ChallengersRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
RawRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 1.0
The Ugly StepsisterRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 1.5
IncendiesRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
Millennium MamboRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 2.5
Monkey ManRated ★ 4.0