Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Room No.7Rated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0