Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0