Movies
Ratings
529
The Little MermaidRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5