Series
Ratings
21
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0