Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0