Titles you rated
Small Town RivalsRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 1.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Prison World CupRated ★ 5.0
Season In The SunRated ★ 4.0
Lee Jang-Ho's Baseball TeamRated ★ 1.0
Spin KickRated ★ 5.0
Facing the GiantsRated ★ 5.0
ScoutRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0