Titles you rated
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0