Movies
Ratings
69
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0