Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
FallRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0