Series
Ratings
56
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Smile Down the RunwayRated ★ 3.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5