Series
Ratings
72
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5