Movies
Ratings
701
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.5