Titles you rated
Dream ProductionsRated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 1.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Lucifer Season 6Rated ★ 5.0
Lucifer Season 5Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Akudama DriveRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0