Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0