Movies
Ratings
84
InkheartRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0