Titles you rated
BrokerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 1.5
MothersRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 1.5
AlienRated ★ 3.0