Movies
Ratings
165
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.0