Series
Ratings
98
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5