Series
Ratings
27
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- 세계테마기행 - 이탈리아 문명기행Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0