Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Be With YouRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5