Series
Ratings
96
PastaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Rascal SonsRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0- RNARated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 1.5
Empress CheonchuRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.0