Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Sixteen CandlesRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Little RascalsRated ★ 5.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 5.0
Pee-wee's Big AdventureRated ★ 3.5
DumboRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 3.5
A Goofy MovieRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
DescendantsRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.5
UglydollsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 1.5