Series
Ratings
34
The OARated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
RugratsRated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The GiftedRated ★ 5.0