Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Big FishRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5