Titles you rated
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
IRISRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.0
MovingRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0