Titles you rated
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 2.0
AsuraRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 0.5
Inspector KooRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
SwitchedRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 5.0