Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Sad MovieRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 2.0