Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
SpyRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5