Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 0.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 0.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0