Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
KaosRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5