Movies
Ratings
239
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Guns AkimboRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0