Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0