Movies
Ratings
785
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
TakenRated ★ 4.5
DetentionRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Seven Years of NightRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 1.5