Series
Ratings
407
DetentionRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 2.0
My DearestRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
SignRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0