Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.5
QueerRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0