Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
QuillsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Throne of BloodRated ★ 4.5
LobbyRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0