Series
Ratings
540
TempestRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5- 축구왕 뉴진스Rated ★ 5.0
NewJeans Code in BusanRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0