Titles you rated
Premium RushRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.5- We Bare BearsRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0